CeMré KeMeR FaN.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CeMré KeMeR FaN.!

en süper cemre fan.!

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

gülçinin şikayetleri

YazarMesaj
cemremmm
Süper Cemreci Admin
Süper Cemreci Admin
cemremmm

Kadın
en sevdiğin hepsi kızı_? : volybol,cemre

gülçinin şikayetleri Empty
MesajKonu: gülçinin şikayetleri   gülçinin şikayetleri EmptySalı Mayıs 13, 2008 12:49 pm

Gülçin

* Aldatilmaktan tabii ki korkuyorum. Ama ayni zamanda buna cok da hazirlikliyim. Herkes herkesi her an aldatabilir. Paranoya derecesinde supheci davranmamak gerekiyor. Realist de olmak lazim...

* İnsan bir iliskide aradigini bulamiyorsa, aliskanliga donustuyse ya da baska birine asik olduysa aldatabilir. Ama bu sirada esinden de vazgecmek istemiyorsa cok esliligi de secebilir. Biri yeni aski, digeri de esi... Erkeklerin kandirilmasi cok kolay. Erkeklerin zayif noktalarini hepimiz biliyoruz. Bazi kacamaklar onlar icin aldatma bile sayilmiyor. Kadinlar ise duygusallik ariyor.

* Aldatildigima eminim! Tek eslilige inanmiyorum. Ama ben tek esliligi tercih ediyorum. Hic kimsenin

dogasinda tek eslilik yok. Bir insanin hayati boyunca farkli sevgilileri oluyorsa ya da tanistigi ilk kisi ile evlenmiyorsa zaten bu tek esli olmadigini ve baskasini sevebildigini gosterir. Sadece penguenler tek eslidir.

* Benim icin en onemli sey erkek arkadasimin durust olmasi. Aldatirsa 'affedebilir miyim' bilmiyorum. Saygi duyarim, belki kabul edebilecegim bir sey olabilir ama onemli olan soylemesi. Soylemiyorsa cok farkli davranirim.
https://cemrekemer.forumtwilight.com

gülçinin şikayetleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-