CeMré KeMeR FaN.!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CeMré KeMeR FaN.!

en süper cemre fan.!

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yaseminin şikayetleri

2 posters
YazarMesaj
cemremmm
Süper Cemreci Admin
Süper Cemreci Admin
cemremmm

Kadın
en sevdiğin hepsi kızı_? : volybol,cemre

yaseminin şikayetleri Empty
MesajKonu: yaseminin şikayetleri   yaseminin şikayetleri EmptySalı Mayıs 13, 2008 12:44 pm

Son olarak 16 ay once asik oldum. İlk goruste ask diye bir sey olmadi. Hatta ondan nefret etmistim. Yumurtayi hic sevmedigim halde yumurta ile ilgili bir espri yapmisti bana... Onu tanidikca dis gorunusun degil, ic guzelligin onemli oldugunu anladim. Eskiden bir erkegin cok yakisikli olmasi benim icin onemliydi. Şimdi sadece insan olsun yeter. Tecrubelerimden cok sey ogrendim. * Zor bir isim var ve o da bana ayak uydurmasi gerektigini kabul ediyor. Bu bile benim icin onemli. Destek olunca her sey daha kolay oluyor. Seni her turlu kabul eden ve her zaman yaninda olan bir adamla berabersen gercek aski yasiyorsun demektir.

*İlk aylarda ayaklarim yerden kesildi. Sonra 'dur ne yapiyorsun bir isin var senin' dedim... 1-2 ay sonra her sey duzene girdi. Her gun gorusuyoruz ama bulusmadan once hâlâ benim karnim agriyor.

* Bir erkegin ses tonu beni etkileyebilir. Çogu erkek temizligine ve bakimina ozen gostermiyor. Ellerine, yuzune ve dislerine dikkat etmeyen bir erkekle asla beraber olamam. İyi bir aile yasaminin olmasini isterim. Ne surekli gece kuluplerine gidip eglensin ne de asosyal olsun. İkisinin dengesini kurmasi cok onemli. Onun yaninda kendimi guvende hissetmem icin duzenli bir hayatinin olmasi lazim.
* O beni aldatirsa ya da ben onu aldatirsam iliskimiz biter. Ama ikimizin de boyle bir olayla karsilasacagimizi sanmiyorum. O guveni bana verdi. Yaptigi her seyden haberim oluyor.
https://cemrekemer.forumtwilight.com
CemRe_TuaL
ღ°•.♥.•°ღSüper Modღ°•.♥
ღ°•.♥.•°ღSüper Modღ°•.♥
CemRe_TuaL

yaseminin şikayetleri Empty
MesajKonu: Geri: yaseminin şikayetleri   yaseminin şikayetleri EmptySalı Mayıs 13, 2008 2:13 pm

tşk btnm

yaseminin şikayetleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yaseminin bilinmeyenleri